Tak for en informativ og underholdende blog om den tumultariske tid i Annus Horribilis, aka 2020. Det var virkelig slemt og vi der fulgte jer vidste bedre end nogen, hvor grusom foråret og sommeren var - men også hvor tårevædende glædelig afslutningen blev.
Jeg savner lidt mere personligt indblik i din personlige oplevelse af interaktionen mellem dit speciale og dette særprægede projekt. Det kunne være utroligt spændende at høre om - ikke kun fra dig, men også fra andre ;-)
Jeg er ovenud begejstret for din beskrivelse af jeres nærmest mytologiske forhold til elkedlen. God underholdning, men jeg tror ikke vi er mange i denne branche, der kunne forholde os til virkeligheden uden garanti for, at der var både elkedel og "instant" indenfor rækkevidde ;-)
Tak for en flot og velskrevet blog, Amalie!